Dostarczamy praktyczne rozwiązania HubSpot

"HubSpot pomógł mi zrozumieć, jak powinien wyglądać odpowiedni Customer Relationship Management.

Zyskałem łatwy dostęp do całej swojej bazy kontaktów. Zobaczyłem wyraźnie zachowania klientów i mogłem stworzyć dla nich odpowiednie profile. Na bieżąco mogłem monitorować i analizować feedback, jaki otrzymywałem. Słowem: udało mi się skonstruować w pełni przemyślany i skuteczny lejek sprzedażowy.

Teraz, wraz z moim zespołem, pomagamy polskim firmom we wdrażaniu Inbound Marketingu i Sprzedaży. Pracujemy w języku angielskim i polskim."

Bartłomiej Kowalczyk, HubSpot Partner

Bart AutomateNow Transparent circle
paper-plane.png

Bezpłatna rozmowa konsultacyjna

W czasie półgodzinnej rozmowy będziemy chcieli dowiedzieć się jak najwięcej o Tobie i Twoim przedsiębiorstwie. Przede wszystkim o celach, jakie chcesz osiągnąć. Przejdziemy razem przez HubSpot Live CRM, pokazując konfigurację i podstawowe funkcje.

search.png

Audyt HubSpot

Korzystasz już z HubSpot CRM? Oferujemy audyt Twojego systemu oraz przygotujemy rekomendacje co należy usprawnić. Na koniec zastanowimy się wspólnie nad najlepszym, z Twojego punktu widzenia, rodzajem licencji i obmyślimy plan wdrożenia systemu w Twojej firmie.

tools.png

Warsztaty HubSpot (Online)

Oferujemy bezpłatne warsztaty online. Warsztaty trwają 60 minut. W czasie ich trwania dzielimy się praktyczną wiedzą. Będziesz mieć okazję aby zadać nam pytania związane z działaniem HubSpotu, automatyzacją sprzedaży i marketingu.

video-player.png

Warsztaty HubSpot (Londyn)

Od czasu do czasu organizujemy warsztaty stacjonarne w Centrum Londynu. Podczas nich, oprócz solidnej praktycznej wiedzy, masz szansę na networking z innymi użytkownikami HubSpot CRM.

testing.png

Indywidualna Sesja (Pakiet Starter)

Oferujemy spotkania 1-1 dla firm z licencją startową. Pakiet obejmuje cztery sesje online. Każda z nich trwa 90 minut. Pomogą one w rozpoczęciu przygody z systemem HubSpot CRM.

competition.png

Indywidualna Sesja (Pakiet Pro)

Oferujemy spotkania 1-1 dla firm z licencją Pro. Roczny kurs ma pomóc menedżerom w jak najlepszym poznaniu tego narzędzia. Dzięki temu będą mogli stawiać przed sobą coraz odważniejsze cele sprzedażowe.

Czas na zmiany: transformacja cyfrowa Twojej firmy

"Nowa normalność", jaka zapanowała po wybuchu pandemii koronawirusa, sprawiła, że w coraz większym stopniu inicjatywa należy obecnie do odbiorcy. To on poszukuje w sieci jak najlepszych ofert. Wśród nich są też Twoje produkty czy usługi.

  • Czy masz odpowiedni system, dzięki któremu możesz śledzić zachowania konsumentów i przyglądać się ścieżkom sprzedaży, tzw. „sales pipelines”?
  • Czy poświęcasz czas najbardziej obiecującym spośród swoich potencjalnych klientów?
  • Czy zbierasz opinie, komentarze, informacje zwrotne, które pozwolą Ci udoskonalić produkt lub usługę?

Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorców, którym zależy na rozwoju. Chcemy, by urzeczywistnili swój potencjał. Można tego dokonać poprzez transformację cyfrową działu sprzedaży oraz marketingu.

Bartek Kowalczyk
Certyfikowany Konsultant HubSpot

Korzystam z HubSpot od 2018 roku zarządzając bazą ponad 4 tys. kontaktów biznesowych. Od 2020 roku jestem certyfikowanym Konsultantem HubSpot. Misją agencji AutomateNow jest wspieranie przedsiębiorców poprzez transformację cyfrową działu sprzedaży oraz marketingu. To najlepszy czas na zmiany. Bo jeśli nie teraz, to kiedy?

 

 

Gorąco polecam Bartka i jego zespół za wsparcie i pomoc w integracji naszego rozwiązania CRM. Bardzo profesjonalny zespół z dużą wiedzą praktyczną na temat HubSpota.

Gerry

Federation of Small Business

Gerry

Moja Historia

Masz kłopot z konfiguracją swojego HubSpot CRM? To podobnie jak ja.


Ponad rok zajęła mi praca nad optymalizacją systemu CRM.


W tym czasie musiałem zmierzyć się z wciąż ponawianym aktualizowaniem kontaktów, z integrowaniem strony internetowej oraz poczty elektronicznej, z tworzeniem lejków sprzedażowych, profilowaniem danych, a także ze zbieraniem i przechowywaniem informacji zwrotnych.

Dlaczego trudziłem się nad tym tak długo?


Cóż, powodem były nieustanne telefony od klientów, spotkania, wyceny, wydarzenia w sieci, edukacja... wszelkie tego rodzaju "pochłaniacze czasu", które z własnego doświadczenia zna zapewne większość przedsiębiorców.DSC_0011
partner-badge-black-1

Lepsza sprzedaż – mniej pracy – więcej wolnego czasu

CRM miał zwiększyć moją produktywność, pomóc w zaoszczędzeniu wielu godzin i zdjąć z moich ramion monotonne prowadzenie dokumentacji.

Dlaczego więc wciąż zmagałem się z zadaniami, które dzięki nowoczesnej technologii miały realizować się automatycznie?

Zdałem sobie sprawę, że nawet najlepszy system nie wykona za mnie pracy, jeśli odpowiednio go nie skonfiguruję.

Na szczęście, kiedy nauczyłem się efektywnie korzystać z mocy CRM, inwestycja zwróciła mi się z nawiązką. W niepamięć odeszły niekończące się godziny, które zwykłem spędzać na samodzielnym interpretowaniu danych oraz zachowań potencjalnych klientów, na tworzeniu lejków sprzedażowych, na zbieraniu i przechowywaniu informacji zwrotnych.

Bartek otworzył mi oczy na możliwości jakie oferuje HubSpot. Zawsze chciałam mieć cyfrowe narzędzie, które mogłoby zrobić wszystko, a po rozmowie z Bartkiem okazało się że HubSpot rozwiązuje większość moich problemów.

Michelle Grant

Granted Business Solutions

Michelle Grant

Umów się na bezpłatne konsultacje


W czasie półgodzinnej rozmowy będziemy chcieli dowiedzieć się jak najwięcej o Tobie i Twojej firmie. Przede wszystkim o celach, jakie chcesz osiągnąć. Przejdziemy razem przez HubSpot Live CRM, pokazując konfigurację i zasadnicze funkcje.

Doradzimy następnie, która z licencji HubSpot będzie najpełniej odpowiadać Twoim potrzebom, wymaganiom.

Spotkanie może odbyć się w języku polskim lub angielskim.

 

automatenow_logo_horizontal_color