Skip to content
HubSpot team UK, Scotland

Poznaj swój nowy zespół

Jako rekomendowani, doświadczeni partnerzy HubSpot, działamy po to, by przenieść Twój biznes na zupełnie nowy poziom.

Nasze bezpośrednie podejście, procesy i zespół ekspertów pomagają maksymalnie wykorzystać licencję HubSpot: pozyskiwać leady, zachwycać i zatrzymywać klientów oraz zwiększać przychody.

AutomateNow w liczbach

apple-touch-icon-180x180-2
0 +
członków zespołu
apple-touch-icon-180x180-2
0
lata w branży
apple-touch-icon-180x180-2
0 +
zadowolonych Klientów
apple-touch-icon-180x180-2
0 +
przeszkolonych osób
HubSpot Creative team support-1

Nasz sposób działania

Nasze metody są sprawdzone, przetestowane i stale doskonalone,
aby dostarczać jeszcze lepsze wyniki.
HubSpot Honest trust

Uczciwość i zaufanie

Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze – bo na nim buduje się najlepsze biznesy. Aby je zdobyć, zawsze dotrzymujemy słowa - realizujemy wszystko to, co obiecaliśmy, w terminie i w sposób, jaki ustaliliśmy. 

Creative HubSpot

Kreatywność

Kreatywne umysły lepiej radzą sobie z rozwiązywaniem problemów. Nasze podejście do szkoleń, procesy zespołowe i metody pracy opierają się na kreatywności, dzięki czemu możemy odkrywać nowe sposoby na ciągłe dostarczanie korzyści. 

HubSpot_impact

 Wywieranie realnego wpływu

Rozumiejąc wartość wspólnego sukcesu, w AutomateNow całkowicie skupiamy się na wspieraniu rozwoju ludzi i biznesów, ponieważ to dla nas właściwe podejście!

epertise HubSpot

Specjalistyczna wiedza

Musisz wiedzieć, co napędza sukces, a co nie (aby nie marnować cennego czasu). Przekonaliśmy się na własne oczy, jak rewolucyjny może być HubSpot, ponieważ używamy go do prowadzenia własnych firm.

Nasza wiedza wynika z praktycznego doświadczenia w wykorzystaniu HubSpot dla przyspieszania wzrostu – a AutomateNow powstało, aby przynosić te korzyści innym.

innovation HubSpot

Innowacja

 Powtarzanie w kółko tego samego, daje tylko te same wyniki, ale przeniesienie udanego procesu i zastosowanie go w nowym kontekście, może ujawnić zupełnie nowy sposób na zachwycanie klientów.

Dążymy do zrozumienia, gdzie Twoi klienci potrzebują wsparcia i tworzymy innowacyjne, oparte na danych rozwiązania, które naprawdę przynoszą efekty.

Zaufali Nam

H2H-Sales-and-marketing-hubspot-1

Podejście człowiek do człowieka

Oczywiście, wszyscy mamy swoje podstawowe idee, ale z AutomateNow dostajesz znacznie więcej. Tak, w nazwie naszej firmy mamy słowo Automate, ale prawdziwym motorem sukcesu jest to, czego nie automatyzujemy – i to jest nasze podejście „od człowieka do człowieka” (H2H).


Co oznacza H2H? Oznacza to, że dbamy o Ciebie i Twój biznes.


Oznacza to rozmowę z prawdziwymi ludźmi, którzy realnie chcą pomóc, którzy szanują Cię jako jednostkę, i których misją jest pomóc Ci osiągnąć sukces.
Takie podejście jest przełomowe nie tylko dla naszych, ale także dla Twoich klientów. Uwzględniamy ich oraz ich satysfakcję w naszej codziennej pracy.

Zobacz nasze usługi

Twój Zespół w akcji

Zespół AutomateNow to eksperci z różnorodnym doświadczeniem w wykorzystaniu HubSpot Smart CRM w marketingu i sprzedaży. 

 

Bart Kowalczyk
CEO

Specjalizuję się w optymalizacji ścieżki zakupowej Klienta. Dostarczam szkolenia sprzedażowe i prospektingowe z wykorzystaniem HubSpot. Zajmuję się także generowaniem nowego biznesu w AutomateNow. Dzielę się swoją wiedzą poprzez organizację szkoleń HubSpot, a także za pośrednictwem podcastów "H2H Sales Automation". Moją misją jest stymulowanie rozwoju naszych Klientów poprzez wykorzystanie strategii inbound we wszystkich obszarach firmy. Wspólnie przeniesiemy Twoją firmę na najwyższy poziom.

Anna Drogon
Head of Project

Jestem wdrożeniowcem marketingu i sprzedaży w HubSpot. Wspomagam procesy w firmach poprzez transformację cyfrową całej organizacji. Tworzę praktyczne strategie marketingu w oparciu o ideę inbound, która zasila sprzedaż gotowymi do zakupu leadami. W swojej codziennej pracy optymalizuję procesy naszych Klientów w HubSpot oraz planuję i wdrażam kampanie nastawione na wyniki. Jestem architektem procesu sprzedaży, który w przejrzysty sposób współpracuje z działem marketingu, tworząc zgrany zespół. Połączmy siły i zasilmy Twoją firmę skutecznymi leadami za pomocą HubSpot!

Eloise Leeson-Smith
Senior Inbound Content Specialist (English)

Eloise to strategiczna lingwistka, specjalistka ds. komunikacji i doświadczona copywriterka, współpracująca z firmami na całym świecie, aby zniwelować różnicę między tym, co uważają, że mówią, a tym, co faktycznie dociera do ich klientów.

Sam Easton
Project Manager UK

Specjalizuję się w projektach wdrożenia HubSpot na brytyjskim rynku. Zapewniam szkolenia z zakresu budowy i automatyzacji procesów w HubSpot, obejmujące procesy rekrutacyjne, szkoleniowe, sprzedażowe oraz organizację wydarzeń. W HubSpot możesz stworzyć znacznie więcej niż tylko kampanię marketingu e-mailowego.

Zaneta Mendel
Graphic and Website Designer

Jako Specjalista ds. HubSpot CMS, wspieram naszych Klientów w tworzeniu stron internetowych, stron docelowych (landing pages) i blogów opartych na HubSpot CMS Hub. We współpracy z zespołami sprzedaży i marketingu wdrażam nowoczesne, interaktywne oraz responsywne rozwiązania front-end i back-end dla naszych Klientów.

Steven Tomlin
Account Executive

Steven angażuje się w pozyskiwanie nowych klientów. Z ponad 6-letnim doświadczeniem jako konsultant HubSpot, jest oddany optymalizacji procesów sprzedaży, marketingu i obsługi klienta, aby zwiększyć satysfakcję klientów i przychody.

Nasze ulubione narzędzie w HubSpot

Odkryj, jak nasz zespół wykorzystuje HubSpot na codzień.

 

We ❤️ Inbound

Zrozumienie platformy HubSpot jest kluczowe dla rozwoju naszych Klientów.
Złap nas na wydarzeniach Inbound w Bostonie w Stanach Zjednoczonych.

 

  • inbound bart_-1
  • bart inbound community-1
  • bart inbound-1
  • Anna b art inbound
  • hubspot inbound anna-1
  • inbound bart_-1

Nadszedł czas na rozwój Twojego biznesu

Ciekawi Cię, jak podejście AutomateNow może przekształcić się w Twój sukces?

Porozmawiajmy. Umów się na bezpłatną rozmowę.

Zarezerwuj rozmowę