Skip to content
Best Internet Concept of global business from concepts series

Własna strona internetowa z HubSpot CMS

Hubspot cms hub

Systemy CMS (Content Management System), to narzędzie do zarządzania treściami. W tym artykule skupimy się na tym w jaki sposób możesz wykorzystać HubSpot CMS Hub do stworzenia swojej strony www.

Sprawdź HubSpot CMS w akcji - umów demo

 

HubSpot websites PL
Hubspot cms hub to bardzo intuicyjne i przystępne narzędzie dla każdego kto oczekuje pełnej personalizacji swoich treści na stronach internetowych bez konieczności przyswajania wielu informacji na temat ich tworzenia.

Graficzny interfejs użytkownika Hubspot cms hub pozwala na śledzenie postępów budowy strony w prosty sposób, a intuicyjny panel administracyjny zapewnia kontrolę nad treściami, kontami użytkowników serwisu i dostęp do panelu analiz oraz statystyk.

Jakie są zalety korzystania z HubSpot CMS?

Co to jest HubSpot CMS?

HubSpot CMS oferuje wiele korzyści dla użytkowników:

  • Intuicyjny interfejs, który umożliwia łatwe tworzenie i zarządzanie stronami internetowymi;
  • Elastyczne szablony, które pozwalają szybko dostosować stronę www do potrzeb użytkownika i sprawne zarządzanie serwisem;
  • Łatwe integracje z innymi narzędziami marketingowymi, takimi jak HubSpot Marketing Hub czy HubSpot Sales Hub;
  • Optymalizacja pod kątem SEO, co pomaga w pozycjonowaniu strony w wyszukiwarkach internetowych;
  • Możliwość personalizacji treści dla różnych grup odbiorców;
  • Łatwe śledzenie wyników i analiza danych związanych z ruchem na stronie;
  • Dostęp do wysokiej jakości materiałów szkoleniowych.

Jakie funkcje oferuje HubSpot CMS?

Funkcje dostepne w HubSpot
HubSpot CMS umożliwia tworzenie stron internetowych w oparciu o elastyczne szablony, które można łatwo dostosować do potrzeb użytkownika. Oferuje również wiele funkcji:

- Edytor drag and drop, który umożliwia łatwe dodawanie i usuwanie elementów strony;

-Możliwość tworzenia niestandardowych formularzy;

-Wbudowany moduł zarządzania zasobami (Media Library), który umożliwia łatwe dodawanie i wygodniejsze zarządzanie treścią i plikami;

-System kontroli wersji, który umożliwia łatwe porównywanie wersji strony i przywracanie poprzednich wersji;

-Możliwość personalizacji treści dla różnych grup odbiorców;

-Wbudowany system raportowania i analizy danych związanych z ruchem na stronie;

-System zarządzania treścią.

 

 

Stwórz stronę internetową od podstaw.

Strony internetowe HubSpot CMS

Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z pracą przy tworzeniu strony internetowej to przede wszystkim powinieneś uświadomić sobie, że Hubspot CMS oferuje rozbudowany edytor drag and drop, który obsłużysz nawet jeśli nie posiadasz żadnej wiedzy na ten temat.

Edytor drag and drop w HubSpot CMS umożliwia łatwe dodawanie i usuwanie elementów strony internetowej.

Możesz w prosty sposób przeciągać i upuszczać różne elementy, takie jak nagłówki, obrazy, przyciski i wiele innych, aby stworzyć wizualnie atrakcyjną stronę.

Dzięki temu nie musisz posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej, aby móc korzystać z platformy i tworzyć profesjonalne strony internetowe.

 

HubSpot CMS Hub oferuje elastyczne szablony, które można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb.

 

HubSpot Szablony strona internetowa
Istnieje wiele gotowych szablonów, które można wykorzystać jako bazę do tworzenia własnej strony internetowej, lub można również stworzyć swoje własne szablony w oparciu o indywidualne potrzeby.

Ogromną zaletą korzystania z szablonów jest ich optymalizacja wizualna i funkcjonalnością. Szablon, który wybierzesz (a jest ich bardzo wiele) posłuży jako baza i wypełni pustą stronę wieloma grafikami, blokami tekstu i przyciskami, które dowolnie spersonalizujesz dodając własne treści i grafiki. Umożliwi to bardzo łatwe utworzenie serwisu www.

Nie potrzebujesz znajomości html!

W HubSpot CMS istnieje wiele gotowych szablonów, które są projektowane przez doświadczonych designerów i programistów.

Możesz mieć pewność, że wybrane szablony są dobrze zaprojektowane, zoptymalizowane pod kątem wydajności i posiadają wszystkie potrzebne funkcje, aby zapewnić użytkownikom wygodne i intuicyjne korzystanie z naszej strony.

Strony Internetowe z HubSpot

Warto również zauważyć, że szablony są elastyczne i można je łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb. Można w łatwy sposób zmienić kolorystykę, fonty, obrazy i inne elementy, aby strona była zgodna z wizualną identyfikacją naszej firmy.

Strona internetowa stworzona z wykorzystaniem szablonów jest równie profesjonalna i wydajna, jak ta napisana ręcznie przez programistów. Dzięki temu można w krótkim czasie stworzyć funkcjonalną i estetycznie atrakcyjną stronę, oszczędzając czas i pieniądze. To wszystko dzięki intuicyjnemu zintegrowaniu z systemem zarządzania treścią.

↳ Umów się na darmową konsultację HubSpot

Pozycjonowanie i analityka

SEO HubSpot Analityka strony www

HubSpot CMS zapewnia narzędzia do optymalizacji strony pod kątem SEO i pozycjonowania. W CMS znajdziemy dedykowany panel SEO, który pozwala na łatwe zarządzanie metadanymi, w tym tytułami, opisami, słowami kluczowymi i innymi tagami HTML.

Narzędzie oferuje również wiele modułów do analizy i monitorowania ruchu na stronie, takich jak narzędzia do analizy fraz kluczowych, które pomagają w wyborze odpowiednich słów kluczowych dla treści na stronie. Ponadto umożliwia łatwe tworzenie mapy strony, co ułatwia przeszukiwanie strony przez roboty wyszukiwarek.

HubSpot oferuje także narzędzia do optymalizacji treści, takie jak sugestie dotyczące słów kluczowych, które pomagają w pisaniu treści zgodnych z wymaganiami SEO. System CMS umożliwia również łatwe dodawanie linków wewnętrznych i zewnętrznych, co pomaga w budowaniu siły strony.

Landing pages i testowanie A/B

latwe edytowanie stron hubspot

W HubSpot możesz wykorzystać gotowe szablony stron docelowych, które są dostępne w bibliotece szablonów.

Szablony te są już zoptymalizowane pod kątem konwersji i dostosowane do różnych celów, takich jak pozyskiwanie leadów czy sprzedaż produktów. Możesz łatwo dostosować je do swoich potrzeb, dodając własne teksty, grafiki i formularze.

Wbudowany w HubSpot kreator drag-and-drop pozwala na łatwe przenoszenie i edytowanie elementów strony docelowej, takich jak nagłówki, grafiki czy przyciski CTA.

Możesz także dodawać formularze kontaktowe i landingowe bezpośrednio na swoją stronę docelową, a dzięki integracji z narzędziami marketingowymi w HubSpot, zbieranie i przetwarzanie danych kontaktowych jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

HubSpot oferuje także możliwość testowania A/B, co pozwala na porównywanie efektywności różnych wersji strony docelowej i optymalizację jej pod kątem konwersji.

Dodatkowo, dzięki funkcji personalizacji, możesz dostosować treść strony docelowej do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, co zwiększa szanse na pozyskanie konwersji.

HubSpot zapewnia pełne raportowanie i analizowanie danych związanych z Twoimi landing pages, co pozwala na śledzenie ich efektywności i podstawowe zarządzanie zawartością przez przeglądarkę internetową.

HubSpot Strony WWW CMS i CRM

avatar
Specjalizuję się w optymalizacji ścieżki zakupowej Klienta. Dostarczam szkolenia sprzedażowe i prospektingowe z wykorzystaniem HubSpot. Zajmuję się także generowaniem nowego biznesu w AutomateNow. Dzielę się swoją wiedzą poprzez organizację szkoleń HubSpot, a także za pośrednictwem podcastów "H2H Sales Automation". Moją misją jest stymulowanie rozwoju naszych Klientów poprzez wykorzystanie strategii inbound we wszystkich obszarach firmy. Wspólnie przeniesiemy Twoją firmę na najwyższy poziom.