Skip to content

HubSpot w Praktyce

Otrzymuj powiadomienia o naszych nowych wpisach na blogu, bezpłatnych zasobach i warsztatach.

Często zadawane pytania

Czy mogę zrezygnować z otrzymywania wiadomości?

Tak, możesz zrezygnować z subskrypcji wszystkich e-maili w dowolnym momencie, klikając przycisk anulowania subskrypcji w każdej stopce wiadomości e-mail.

Czy podanie adresu e-mail do bazy AutomateNow jest bezpieczne?

Bezpieczeństwo danych jest dla nas bardzo ważne. Przechowujemy wszystkie adresy e-mail w naszym HubSpot CRM, dowiedz się więcej o ochronie danych HubSpot.

Jesteśmy również zarejestrowani w ICO w Wielkiej Brytanii: Pobierz certyfikat ICO.

Twój e-mail nie zostanie udostępniony publicznie, z wyjątkiem wydarzeń i promocji marketingowych naszych zaufanych partnerów i członków.

Jak często będę otrzymywał wiadomości?

Powiadomienia o wydarzeniach wysyłamy raz w tygodniu. Otrzymasz również e-maile z wartościowymi treściami z naszego bloga biznesowego.

Kto zarządza danymi AutomateNow?

AutomateNow jest marką firmy Picklemedia Consultancy Ltd, zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii, z siedzibą w Edynburgu, wpisaną do rejestru firm w Companies House pod numerem: SC409711 oraz VAT ID: GB 122168640.

AutomateNow oferuje usługi wdrożenia HubSpot CRM dla klientów brytyjskich i polskich.

AutomateNow - co to takiego?

W AutomateNow pracujemy głównie z firmami, które chcą dokonać transformacji cyfrowej działu sprzedaży oraz marketingu. Pomagamy skrócić czas spędzany na systemach, aby umożliwić skupienie się na najbardziej krytycznym zasobach dla każdej firmy – relacjach.