Skip to content

Chcesz wzmocnić swoją strategię i wykorzystać w pełni potencjał swojej licencji HubSpot?

Zidentyfikuj i rozwiąż te małe, niezauważalne problemy oraz osiągnij rzeczywiste, skumulowane wyniki z HubSpot, dzięki AutomateNow.

Nasze kompetencje z zakresu HubSpot

 

HubSpot_Training

Konfiguracja HubSpot 

Więcej

salesIcon

Wsparcie sprzedaży

Więcej

marketing

Wsparcie marketingu 

Więcej

HubSpot CRM

Administracja CRM

Więcej 

HubSpot_websites-1

Tworzenie i migracja strony internetowej

Więcej

HubSpot Honest trust

Szkolenia
HubSpot

Więcej

HubSpot Marketing1

Audyty
HubSpot

Więcej

Czy możemy być z Tobą trochę szczerzy?

 

HubSpot_Training

Konfiguracja HubSpot może być trudna, jeśli nie wiesz, od czego zacząć.
To trochę jak posiadanie planów wymarzonego domu, ale brak budowniczego, który pomoże Ci zrealizować wizję.

Dlaczego więc nie pozbyć się trudności związanych z konfiguracją technologii i zacząć od razu od najlepszych praktyk? 
Wspólnie utorujemy Twoją drogę do sukcesu, upewniając się, że platformy HubSpot działają bez zarzutu w Twoim biznesie.

Rezultat?
Zoptymalizowana sprzedaż, inteligentny marketing, efektywne procesy obsługi, większe zaangażowanie klientów i przyspieszenie realizacji celów związanych z przychodami.

Sales Enablement

 

salesIcon

Sprzedaż to bijące serce każdego biznesu, dlatego kluczowe jest upewnienie się, że menedżerowie ds. obsługi klienta i rozwoju biznesu mogą wykonywać swoją pracę najlepiej, jak potrafią.


Usługa Sales Enablement od AutomateNow wyposaża Twój zespół sprzedaży w narzędzia i wiedzę potrzebną do zamykania transakcji, zachwycania klientów i konwertowania leadów.

Zajmujemy się wieloma obszarami, takimi jak treść, edukacja sprzedażowa i budowanie lejka sprzedażowego, ale cel jest zawsze ten sam: wzmocnione zespoły sprzedażowe, które nieustannie poprawiają doświadczenia potencjalnych klientów, aby pozyskiwać więcej leadów.

0004-5599506115611535244-1

Administracja CRM

 

HubSpot CRM

Niestety, zbyt wiele firm ograniczają chaotyczne dane, zagmatwane procesy lub niekompletne obszary. Dzięki czystemu, dobrze zorganizowanemu i dokładnemu CRM, możesz uwolnić potencjał znaczących relacji biznesowych.

Oferując konkretne usługi, takie jak wprowadzanie danych, czyszczenie, deduplikacja, migracja i analiza, AutomateNow zmieni z powrotem Twój CRM w potężne narzędzie, którym zawsze miało być.

Strony www HubSpot

 

HubSpot_websites-1

Strony internetowe są niezbędne, ale jak często tak naprawdę dbasz o strategię sukcesu swojej obecności w Internecie? 
Niezależnie od tego, czy potrzebujesz strony internetowej zaprojektowanej od podstaw, czy chcesz przenieść obecną witrynę do HubSpot - oferujemy obie usługi, dbając o to, aby Twój CRM oraz strona internetowa były scentralizowane i zintegrowane.

Przeniesienie strony do HubSpot - jaka jest korzyść? Otóż, ta integracja upraszcza operacje oraz umożliwia skuteczne zarządzanie i monitorowanie swojej obecności w Internecie z jednego miejsca.

Pozbądź się problemu z utraconymi danymi (i zapobiegaj sytuacjom, w których hasła opuszczają firmę wraz z odchodzącym pracownikiem!). Zachowaj scentralizowany i bezpieczny dostęp administratora - raz na zawsze.

Każdy od czasu do czasu potrzebuje przeglądu

 

HubSpot_websites-1

Nasza usługa Audytu HubSpot została zaprojektowana, aby wspierać wszystkich obecnych użytkowników HubSpot, dając jasne wskazówki, w jaki sposób poprawić automatyzację sprzedaży i marketingu.
Potraktuj to jak ocenę kondycji swojej firmy, dzięki której możesz zrozumieć, co idzie dobrze, co można poprawić i co jest głównym priorytetem.
Bez względu na to, jakiej licencji HubSpot używasz, ta praktyczna, strategiczna usługa stanowi doskonały audyt i dostarcza konkretne kroki, które możesz podjąć, aby zwiększyć swoje wyniki.

Szkolenia HubSpot

 

0002-1045240991453373471-1

Oferujemy trzy podstawowe pakiety szkoleniowe HubSpot, a każdy z nich możemy w pełni dostosować do Twoich potrzeb – aby nasza praca naprawdę przyniosła Ci korzyści. 

Dzięki temu, Twój zespół kierowniczy będzie mógł szybko analizować raporty, określać KPI i z łatwością być na bieżąco, nie tylko z postępami zespołu, ale całego biznesu.

 

Kluczem do postępu jest proces

Integrate Train Optimise Strategise.-1

Nasze podejście jest proste — zaledwie 5 kroków — które uruchamiają korzystny cykl dla Twojego biznesu


Tworzymy procesy, które są unikatowe dla Twojego biznesu. Następnie pomagamy Ci włączyć je do codziennych operacji, szkoląc zespół tak, aby był zdeterminowany, pewny siebie i podekscytowany swoją pracą.


Gdy już zaczniesz działać, my pozostaniemy na pokładzie, aby optymalizować, doskonalić i poprawiać sposób, w jaki korzystasz z HubSpot. Mając na uwadze Twoje cele, pełnimy również rolę doradców strategicznych – pomagając Ci w pełni wykorzystać posiadaną licencję, by szybciej osiągać cele i kluczowe rezultaty.


Kierując się tą strategią, tworzymy nowe procesy, które z biegiem czasu udoskonalamy, aby ciągle wspomagać rozwój Twojego biznesu.

Nadszedł czas rozwoju

Jeśli szukasz sposobu na rozwój swojego biznesu, chętnie Ci pomożemy. 

Porozmawiaj z nami o HubSpot